ZNAJDŹ SWOJ WYMARZONY DOM

HDJ NIERUCHOMOŚCI

KONTAKT

Najlepsze nieruchomości w Zamościu

Sort Option
  • Numer ID
  • Cena
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia działki
Grid
List

Mieszkanie - Wynajem - Poniatowskiego

Poniatowskiego 5, Zamość

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
47
WYNAJĘTE!!!Biuro HDJ Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 47m2 , znajdujące się w cichej i spokojnej lokalizacji na osiedlu Wojska Polskiego w Zamościu przy ulicy Poniatowskiego 5.Osiedle odnowione, zagospodarowane terenami zielonymi na których znajdują się place zabaw dla dzieci.
1 500 PLN za miesiąc

Mieszkanie - Polna - Zamość

Polna 15, Zamość

2Room(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
49.33
WYNAJĘTE !!!Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 49.33 m2.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Polnej 15 w Zamościu.
1 400 PLN za miesiąc

Pomieszczenie Biurowo - Magazynowe

Koszary 62, Zamość

13Picture(s)
0
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu lokal biurowo-magazynowy do wynajęcia o powierzchni 30m2 , znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Koszary w Zamościu.Nieruchomość usytuowana na na parterze, składa się z 2 pomieszczeń oraz WC.
600 PLN za miesiąc

Kawalerka - Redutowa - Zamość

1Room(s)
1Bathroom(s)
15Picture(s)
31
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu kawalerkę na wynajem o powierzchni 31 m2 w centrum Zamościa.Mieszkanie po generalnym remoncie, znajduje się na 3 kondygnacji w 4 piętrowym bloku przy ulicy Redutowej 2.Budynek ocieplony, osiedle odnowione, zagospodarowane zielenią z dużym placem zabaw dla dzieci.
1 400 PLN za miesiąc

Mieszkanie - Oboźna - Zamość

Oboźna 13, Zamość

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
61
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 61 m2 w centrum Zamościa.Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji w 4 piętrowym bloku przy ulicy Oboźniej. Budynek ocieplony, osiedle odnowione, zagospodarowane zielenią z dużymi placami zabaw oraz skate parkiem dla dzieci.
1 500 PLN za miesiąc

Mieszkanie m4 Zamojskiego

Zamojskiego 8, Zamość

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
76
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w  bloku przy ulicy Zamojskiego 8 w Zamościu.Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z dużym parkingiem oraz placem zabaw dla dzieci. Budynek posiada 2 windy, instalację domofonową  oraz monitoring.
1 500 PLN za miesiąc

Kawalerka - Poniatowskiego

Poniatowskiego, Zamość

1Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
22
WYNAJĘTE !!!Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 22m2 , znajdujące się w cichej i spokojnej lokalizacji na osiedlu Wojska Polskiego w Zamościu przy ulicy Poniatowskiego 11.Osiedle odnowione, zagospodarowane terenami zielonymi na których znajdują się place zabaw dla dzieci.
1 200 PLN za miesiąc

Apartament-Koszary-Zamość

Zamość

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
85
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu apartament do wynajęcia o powierzchni 86m2, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji na nowym zamkniętym osiedlu Koszary w Zamościu.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, umeblowana w pełni wyposażona, usytuowana w bloku z windą, domofonem, monitoringiem oraz garażem podziemnym.
3 500 PLN za miesiąc

Dom - Stan surowy zamknięty - Zamość

4Room(s)
1Bathroom(s)
18Picture(s)
131,300
SPRZEDANE!!! Oferujemy Państwu dom jednorodzinny piętrowy z garażem w stanie surowym zamkniętym na sprzedaż.Nieruchomość położona na przedmieściach Zamościa w miejscowości Kalinowice na działce (4/37) o powierzchni 0,0595ha.Dom wybudowany bazie projektu ,,Willa Pola” biura projektowego ARCHON, finalizacja budowy planowana jest na koniec czerwca 2022r.
540 000 PLN

Salon - Urody - Gabinet- Lisa Kuli

Lisa Kuli 1, Zamość

12Picture(s)
62.42
Oferujemy Państwu lokal do wynajęcia o całkowitej powierzchni 62,42m2 .Nieruchomość znajduje się w Zamościu przy ulicy Lisa Kuli 1.Lokal usytuowany jest na parterze budynku, który został oddany do użytku w 2014 roku.Salon wykończony w wysokim standardzie wraz z wyposażeniem nie wymagający dodatkowych nakładów finansowych.
1 900 PLN za miesiąc

Mieszkanie - Polna - Zamość

Polna 15, Zamość

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
49.33
SPRZEDANE !!!Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.33 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Polnej 15 w Zamościu.
290 000 PLN

Roztocze Krasnobród Działka

Majdan Wielki

7Picture(s)
73ar
Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 73 ar położoną na obrzeżach Krasnobrodu w miejscowości Majdan Wielki.Działka usytuowana w sercu Roztoczańskiego Parku Narodowego, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
650 000 PLN
32 Results returned.Per Page
HDJ NIERUCHOMOŚCI
Jesteśmy firmą która działa w Zamościu oraz w całym województwie lubelskim. Specjalizujemy się w sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie nieruchomości oraz zarządzaniu najmem. Nasz Zespół doradza klientom posiadającym i szukającym własnego domu, mieszkania, lokalu użytkowego, garażu, magazynu działki jak i gruntu.
Nasze innowacyjne podejście pozwala na bezpieczną sprzedaż i zakup nieruchomości.

Nasza firma służy pomocą w doradztwie oraz pomocy przy zakupie. Wielu klientów nie posiada doświadczenia w załatwianiu wszelkich formalności przy zakupie, sprzedaży nieruchomości. HDJ Nieruchomości działa kompleksowo i dlatego pomożemy załatwić wszelkie czynności prawne.

HOME STAGING

Doprowadzimy Twój dom do pięknego stanu i porządku

Łazienki

Czystość łazienki jest podstawą sprzątania każdego domu. Liczy się każdy detal

Kuchnie

Używana każdego dnia potrzebuje odświeżenia.

Pokoje

Komfort i schludność oraz prostota każdy to lubi.

Biura

Praca w komfortowym i czystym biurze to podstawa.

Zapytaj o kredyt

Jeżeli potrzebujesz doradztwa – zachęcamy do kontaktu.

POZNAJ GRUPĘ HDJ

Kompleksowe sprzątanie

- sprzątanie
- utrzymanie terenów
- wynajem sprzętu
- mycie elewacji

Zarządzanie nieruchomościami

- zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi
- administrowanie w imieniu i na rzecz developera
- obsługa prawna
- obsługa księgowa