ZNAJDŹ SWOJ WYMARZONY DOM

HDJ NIERUCHOMOŚCI

KONTAKT

Najlepsze nieruchomości w Zamościu

Opcje sortowania
  • Numer ID
  • Cena
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia działki
Grid
List

Mieszkanie - Oboźna - Zamość

Oboźna 13, Zamość

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
61
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 61 m2 w centrum Zamościa.Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji w 4 piętrowym bloku przy ulicy Oboźniej. Budynek ocieplony, osiedle odnowione, zagospodarowane zielenią z dużymi placami zabaw oraz skate parkiem dla dzieci.
1 500 PLN za miesiąc

Zamość-Działka usługowa z projektem hali-Lwowska

Zamość

12Picture(s)
20.42ar
Oferujemy Państwu nieruchomość gruntowa o powierzchni 20.42 ar pod zabudowę usługową.Działka położona jest w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Lwowskiej w Zamościu przy trasie na Tomaszów Lubelski.Do oferty dołączamy projekt hali przemysłowej o powierzchni zabudowy 180m2 oraz pozwolenie na budowę inwestycji.
750 000 PLN

Mieszkanie m4 Zamojskiego

Zamojskiego 8, Zamość

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
76
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w  bloku przy ulicy Zamojskiego 8 w Zamościu.Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z dużym parkingiem oraz placem zabaw dla dzieci. Budynek posiada 2 windy, instalację domofonową  oraz monitoring.
1 500 PLN za miesiąc

Kawalerka - Poniatowskiego

Poniatowskiego, Zamość

1Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
22
WYNAJĘTE !!!Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 22m2 , znajdujące się w cichej i spokojnej lokalizacji na osiedlu Wojska Polskiego w Zamościu przy ulicy Poniatowskiego 11.Osiedle odnowione, zagospodarowane terenami zielonymi na których znajdują się place zabaw dla dzieci.
1 200 PLN za miesiąc

Działka - Huta Dzierążyńska

5Picture(s)
10ar
Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Huta Dzierążyńska w gminie Krynice. Działka położona w spokojnej i cichej okolicy 20km od Zamościa i 15km od Tomaszowa Lubelskiego.W odległości 5km od siedliska budowany będzie węzeł komunikacyjny trasy szybkiego ruchu oraz stacja PKP nowo budowanej trasy kolejowej w odległości 2km.
40 000 PLN

Apartament-Koszary-Zamość

Zamość

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
85
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu apartament do wynajęcia o powierzchni 86m2, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji na nowym zamkniętym osiedlu Koszary w Zamościu.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, umeblowana w pełni wyposażona, usytuowana w bloku z windą, domofonem, monitoringiem oraz garażem podziemnym.
3 500 PLN za miesiąc

Gospodarstwo - Huta Dzierążyńska

Huta Dzierążyńska

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
26Picture(s)
140
Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Huta Dzierążyńska w gminie Krynice. Gospodarstwo położone w spokojnej i cichej okolicy 20km od Zamościa i 15km od Tomaszowa Lubelskiego.W odległości 5km od siedliska budowany będzie węzeł komunikacyjny trasy szybkiego ruchu oraz stacja PKP nowo budowanej trasy kolejowej w odległości 2km.
650 000 PLN

Dom - Siedlisko - Świdniki

114, Świdniki

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
29Picture(s)
80
Oferujemy Państwu nieruchomość siedliskową położoną w miejscowości Świdniki w gminie Miączyn. Nieruchomość położona w spokojnej i cichej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. W skład siedliska wchodzą, działka z domem i budynkami gospodarczymi oraz dwie łąki i las.OPIS DZIAŁKI :– Powierzchnia : 55,8 ar ( numer działki 58/3 / Identyfikator działki :062006_2.0018.
280 000 PLN

Dom - Stan surowy zamknięty - Zamość

4Room(s)
1Bathroom(s)
18Picture(s)
131,300
SPRZEDANE!!! Oferujemy Państwu dom jednorodzinny piętrowy z garażem w stanie surowym zamkniętym na sprzedaż.Nieruchomość położona na przedmieściach Zamościa w miejscowości Kalinowice na działce (4/37) o powierzchni 0,0595ha.Dom wybudowany bazie projektu ,,Willa Pola” biura projektowego ARCHON, finalizacja budowy planowana jest na koniec czerwca 2022r.
540 000 PLN

Salon - Urody - Gabinet- Lisa Kuli

Lisa Kuli 1, Zamość

12Picture(s)
62.42
Oferujemy Państwu lokal do wynajęcia o całkowitej powierzchni 62,42m2 .Nieruchomość znajduje się w Zamościu przy ulicy Lisa Kuli 1.Lokal usytuowany jest na parterze budynku, który został oddany do użytku w 2014 roku.Salon wykończony w wysokim standardzie wraz z wyposażeniem nie wymagający dodatkowych nakładów finansowych.
1 900 PLN za miesiąc

Dom w Kalinowicach

4Room(s)
2Bathroom(s)
17Picture(s)
110,660
Oferujemy Państwu dom  jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem w stanie surowym zamkniętym na sprzedaż. Nieruchomość położona na przedmieściach Zamościa w miejscowości Kalinowice na działce (65/100) o powierzchni 0,0394ha.Dom budowany będzie na bazie projektu ,,Dom w Mircie" biura projektowego ARCHON, finalizacja budowy planowana jest na koniec października 2022r.
460 000 PLN

Mieszkanie - Polna - Zamość

Polna 15, Zamość

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
49.33
SPRZEDANE !!!Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.33 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Polnej 15 w Zamościu.
290 000 PLN
56 wyniki wyszukiwaniailość na stronie
HDJ NIERUCHOMOŚCI
Jesteśmy firmą która działa w Zamościu oraz w całym województwie lubelskim. Specjalizujemy się w sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie nieruchomości oraz zarządzaniu najmem. Nasz Zespół doradza klientom posiadającym i szukającym własnego domu, mieszkania, lokalu użytkowego, garażu, magazynu działki jak i gruntu.
Nasze innowacyjne podejście pozwala na bezpieczną sprzedaż i zakup nieruchomości.

Nasza firma służy pomocą w doradztwie oraz pomocy przy zakupie. Wielu klientów nie posiada doświadczenia w załatwianiu wszelkich formalności przy zakupie, sprzedaży nieruchomości. HDJ Nieruchomości działa kompleksowo i dlatego pomożemy załatwić wszelkie czynności prawne.

HOME STAGING

Doprowadzimy Twój dom do pięknego stanu i porządku

Łazienki

Czystość łazienki jest podstawą sprzątania każdego domu. Liczy się każdy detal

Kuchnie

Używana każdego dnia potrzebuje odświeżenia.

Pokoje

Komfort i schludność oraz prostota każdy to lubi.

Biura

Praca w komfortowym i czystym biurze to podstawa.

Zapytaj o kredyt

Jeżeli potrzebujesz doradztwa – zachęcamy do kontaktu.

POZNAJ GRUPĘ HDJ

Kompleksowe sprzątanie

- sprzątanie
- utrzymanie terenów
- wynajem sprzętu
- mycie elewacji

Zarządzanie nieruchomościami

- zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi
- administrowanie w imieniu i na rzecz developera
- obsługa prawna
- obsługa księgowa