ZNAJDŹ SWOJ WYMARZONY DOM

HDJ NIERUCHOMOŚCI

KONTAKT

Najlepsze nieruchomości w Zamościu

Opcje sortowania
  • Numer ID
  • Cena
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia działki
Grid
List

Roztocze Krasnobród Działka

Majdan Wielki

7Picture(s)
73ar
Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 73 ar położoną na obrzeżach Krasnobrodu w miejscowości Majdan Wielki.Działka usytuowana w sercu Roztoczańskiego Parku Narodowego, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
650 000 PLN

Mieszkanie Bezczynszowe- Zamość

Poprzeczna 13, Zamość

3Room(s)
1Bathroom(s)
18Picture(s)
70
Oferujemy Państwu bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Poprzecznej w Zamościu.
490 000 PLN

Sitaniec Błonie Działka Inwestycyjna

Sitaniec Błonie

6Picture(s)
112ar
Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną o całkowitej powierzchni 1.1200 ha.Nieruchomość gruntowa nie zabudowana położona jest w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach miasta Zamość w miejscowości Sitaniec Błonie.Posiadamy Operat szacunkowy z dnia 17.02.2022 r.OPIS DZIAŁKI:– Powierzchnia : 1.
760 000 PLN

Działka Inwestycyjna Koszary

Koszary, Zamość

8Picture(s)
25,780ar
Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną w centrum Zamościa.Nieruchomość gruntowa nie zabudowana położona jest na osiedlu Koszary w Zamościu.Działka zlokalizowana jest w terenie oznaczonym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Zamość symbolem BP.
600 000 PLN

Szczebrzeszyn-Lokal-Zamojska

Zamojska 195, Szczebrzeszyn

7Picture(s)
75
Oferujemy Państwu lokal usługowy o całkowitej powierzchni 75,86m2 . Nieruchomość usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Zamojskiej 195 w Szczebrzeszynie.Obiekt wyposażony w klimatyzację , system alarmowy, internet oraz monitoring.W lokalu obecnie znajduje się sklep spożywczy, istnieje możliwość odkupienia całego wyposażenia.
150 000 PLN

Salon Urody Lwowska

Lwowska 28, Zamość

26Picture(s)
44
Oferujemy Państwu lokal do wynajęcia o całkowitej powierzchni 44m2 .Nieruchomość znajduje się na osiedlu Lege Artis w Zamościu przy ulicy Lwowskiej 28 .Lokal usytuowany jest na parterze budynku, który został oddany do użytku w 2011 roku.Salon wykończony w wysokim standardzie nie wymagający dodatkowych nakładów finansowych.
2 000 PLN za miesiąc

Działka Budowlana Roztocze

Feliksówka

6Picture(s)
49.49ar
Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 49.49 ar położoną na obrzeżach wsi Feliksówka.Działka usytuowana na wzniesieniu na skraju Roztoczańskiego Parku Narodowego z pięknym widokiem na lasy i malownicze tereny roztocza.
295 000 PLN

Działka - Zamość - Robotnicza

robotnicza, Zamość

5Picture(s)
9.11ar
Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 9,11 ar pod zabudowę jednorodzinną.Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy na osiedlu Karolówka przy ulicy Robotniczej w Zamościu.Media (woda, gaz i prąd) znajdują się w drodze dojazdowej.Zapraszamy na prezentację nieruchomości.Agent nieruchomości Kamil MajkutewiczHDJ NieruchomościKoszary 54 22-400 Zamośćkamil.
135 000 PLN

Zamość - 2 Pokoje- Elizy Orzeszkowej

E.Orzeszkowej 22, Zamość

2Room(s)
1Bathroom(s)
20Picture(s)
47.25
Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,25 m2 w centrum Zamościa.Mieszkanie znajduje się na 7 kondygnacji w 10 piętrowym bloku przy ulicy Elizy Orzeszkowej .Budynek ocieplony, osiedle odnowione, zagospodarowane zielenią z dużymi placami zabaw dla dzieci.
279 000 PLN

Lokal Usługowy Zamość Młyńska

Młyńska 6d, Zamość

13Picture(s)
0
REZERWACJA !!!Oferujemy Państwu lokal usługowy o całkowitej powierzchni 52m2 . Nieruchomość usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Młyńskiej 6d w Zamościu.Lokal znajduje się w budynku wybudowanym w 2015 roku i jest przystosowany do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej, posiadający dokument odbioru inspektora sanitarnego.
364 000 PLN

Działka ROD

Męczenników Rotundy, Zamość

15Picture(s)
500
Oferujemy Państwu działkę rekreacyjną ROD o powierzchni 500m2 usytuowaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji 200m od plaży zamojskiego zalewu.Teren działki jest wyrównany, zasiany trawą oraz obsadzony drzewami owocowymi , granicę działki tworzy szpaler z tuji.
40 000 PLN

Zamość Centrum Działka Inwestycyjna

Przemysłowa 4, Zamość

50Picture(s)
60ar
Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną w centrum Zamościa.Nieruchomość gruntowa komercyjna zabudowana oraz lokal użytkowy położone są na ul. Przemysłowej i ul. Jana Kilińskiego w Zamościu. Teren na którym znajduje się nieruchomość nie znajduje się w obszarze rewitalizacji i na obszarze specjalnej strefy rewitalizacji .
3 500 000 PLN
56 wyniki wyszukiwaniailość na stronie
HDJ NIERUCHOMOŚCI
Jesteśmy firmą która działa w Zamościu oraz w całym województwie lubelskim. Specjalizujemy się w sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie nieruchomości oraz zarządzaniu najmem. Nasz Zespół doradza klientom posiadającym i szukającym własnego domu, mieszkania, lokalu użytkowego, garażu, magazynu działki jak i gruntu.
Nasze innowacyjne podejście pozwala na bezpieczną sprzedaż i zakup nieruchomości.

Nasza firma służy pomocą w doradztwie oraz pomocy przy zakupie. Wielu klientów nie posiada doświadczenia w załatwianiu wszelkich formalności przy zakupie, sprzedaży nieruchomości. HDJ Nieruchomości działa kompleksowo i dlatego pomożemy załatwić wszelkie czynności prawne.

HOME STAGING

Doprowadzimy Twój dom do pięknego stanu i porządku

Łazienki

Czystość łazienki jest podstawą sprzątania każdego domu. Liczy się każdy detal

Kuchnie

Używana każdego dnia potrzebuje odświeżenia.

Pokoje

Komfort i schludność oraz prostota każdy to lubi.

Biura

Praca w komfortowym i czystym biurze to podstawa.

Zapytaj o kredyt

Jeżeli potrzebujesz doradztwa – zachęcamy do kontaktu.

POZNAJ GRUPĘ HDJ

Kompleksowe sprzątanie

- sprzątanie
- utrzymanie terenów
- wynajem sprzętu
- mycie elewacji

Zarządzanie nieruchomościami

- zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi
- administrowanie w imieniu i na rzecz developera
- obsługa prawna
- obsługa księgowa