HDJ NIERUCHOMOŚCI

Mieszkania Zamość

Jeżeli poszukujesz mieszkania to dobrze trafiłeś – polecamy Mieszkania w Zamościu, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Hrubieszowie, Krasnymstawie oraz całym województwie lubelskim.

SPRZEDAŻ /KUPNO

Sort Option
  • Numer ID
  • Cena
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia działki
Grid
List

Mieszkanie m4 Zamojskiego

Zamojskiego 8, Zamość

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
76
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w  bloku przy ulicy Zamojskiego 8 w Zamościu.Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z dużym parkingiem oraz placem zabaw dla dzieci. Budynek posiada 2 windy, instalację domofonową  oraz monitoring.
1 500 PLN za miesiąc

Mieszkanie - Polna - Zamość

Polna 15, Zamość

2Room(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
49.33
WYNAJĘTE !!!Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 49.33 m2.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Polnej 15 w Zamościu.
1 400 PLN za miesiąc

Kawalerka - Redutowa - Zamość

1Room(s)
1Bathroom(s)
15Picture(s)
31
WYNAJĘTE!!!Oferujemy Państwu kawalerkę na wynajem o powierzchni 31 m2 w centrum Zamościa.Mieszkanie po generalnym remoncie, znajduje się na 3 kondygnacji w 4 piętrowym bloku przy ulicy Redutowej 2.Budynek ocieplony, osiedle odnowione, zagospodarowane zielenią z dużym placem zabaw dla dzieci.
1 400 PLN za miesiąc

Kawalerka - Poniatowskiego

Poniatowskiego, Zamość

1Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
22
WYNAJĘTE !!!Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 22m2 , znajdujące się w cichej i spokojnej lokalizacji na osiedlu Wojska Polskiego w Zamościu przy ulicy Poniatowskiego 11.Osiedle odnowione, zagospodarowane terenami zielonymi na których znajdują się place zabaw dla dzieci.
1 200 PLN za miesiąc

Wynajem-Mieszkanie na Zamojskiej Starówce

Zamenhofa 3, Zamość

1Bedroom(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
33.83
WYNAJĘTE !!!Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 33,83m2 , znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji na starym mieście w Zamościu przy ulicy Zamenhofa 3.
1 200 PLN za miesiąc

Wynajem - Mieszkanie na osiedlu Wyszyńskiego

Wyszyńskiego 38, Zamość

2Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
50
WYNAJĘTEOferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia o powierzchni 50m2 , znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji na nowym mieście w Zamościu przy ulicy Wyszyńskiego.Nieruchomość umeblowana w pełni wyposażona, usytuowana w bloku z windą, domofonem oraz monitoringiem. Osiedle odnowione, zagospodarowane terenami zielonymi na których znajdują się place zabaw dla dzieci.
800 PLN za miesiąc
18 Results returned.Per Page