O naszej firmie

HDJ ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

O NAS

HDJ ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Doświadczenie

Firma HDJ Nieruchomości powstała w 2020 roku świadczy licencjonowane usługi na terenie Polski w zakresie administracji i zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi oraz w obsłudze najmu krótko terminowego prywatnych mieszkań i apartamentów. Właściciele oraz pracownicy firmy mają bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w tej branży.

Fachowe doradztwo i bezpośredni kontakt

Współpracujemy z księgowymi posiadającymi uprawnienia Ministra Finansów, inspektorami nadzoru wszystkich branż (ds. elektrycznych, dźwigowych, budowlanych, sanitarnych) i radcami prawnymi.
Nasi pracownicy posiadają wymagane przepisami prawa uprawnienia (m.in zarządców nieruchomości, do nadzorowania robót: sanitarnych, elektrycznych, dźwigowych, budowlanych – w tym budowli wpisanych do rejestru zabytków oraz kierownika budowy).
Są członkami korporacji branżowych, stowarzyszeń oraz izb inżynierskich.
Wyróżnia nas możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami na każdym szczeblu. Właścicielki biorą czynny udział w zarządzaniu nieruchomością.

Szeroki zakres usług

Zapewniamy szeroki zakres usług – od prowadzenia pełnej księgowości przez administrowanie nieruchomością po obsługę techniczną. Nasza oferta jest każdorazowo dostosowana do wymagań i oczekiwań Klienta.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczeństwo naszych usług. Cała nasza działalność jest ubezpieczona w zakresie OC.

POZNAJ GRUPĘ HDJ

Kompleksowe sprzątanie

- sprzątanie
- utrzymanie terenów
- wynajem sprzętu
- mycie elewacji

Biuro Nieruchomości

- mieszkania
- domy
- lokale użytkowe
- home staging